OSOBNÍ HYPOTÉČNÍ MANAŽERKA

Vyřízení financování vlastního bydlení je velice náročné na administrativu i na znalosti. Žádná finanční instituce Vám neřekne: ,, ...toto u nás nevyřizujte, toto umí jinde lépe...'' 
Zorientovat se v nabídkách a akcích bankovních institucí je skoro nemožné, časově velice náročné.
Stejně tak splnění všech potřebných podkladů nutných k vyřízení může být velice zatěžující - i zde Vám můžeme pomoci.
V Alkadomcích o Vás bude pečovat Vaše osobní hypotéční manažerka.

- Ta Vám nejprve vytvoří model financování, posoudí detailně Vaši finanční situaci, představí možnost jednotlivých bank, s jakým programem a jakou hypotéku u Vás použít.

- Následně Vám pomůže zkompletovat všechny doklady potřebné pro schválení hypotéky. Obstará většinu komunikace s bankou, nutnou pro schválení úvěru.

-Během stavby pak zařídí plynulé čerpání hypotéky tak, aby nedocházelo ke zdržování Vaší stavby a stavba Vašeho domu proběhla zcela plynule. Právě tento bod práce Vaší osobní hypotéční manažerky je pro radostnou stavbu nesmírně důležitý. Naše hypotéky jsou významně plynulejší a stavby rychleji dokončované.

Vaše osobní hypotéční manažerka Vám bude připravovat pomoci s nastavením či úpravou hypotéky i dlouho po dokončení a předání Vašeho domu.
Díky Vaší osobní hypotéční manažerce pro Vás bude financování Vašeho domu podstatně snažší a příjemnější.

HYPOTÉKA S NÁMI
Svoji hypotéku nakonec podepíšete s bankou sami. V Alkadomcích Vám Však můžeme pomoci, aby podmínky úvěru byly významně lepší. Jsme pro banku největším zákazníkem. A jako největší zákazník máme své výhody.
-pomůžeme Vám získat lepší úrok
-jen dobrý úrok však nestačí. Proto Vám pomůžeme pohlídat i všechny ostatní parametry smlouvy

KONTAKT

petra.hnilickova@4fin.cz
607 742 758

REALIZOVANÉ STAVBY

Postavili jsme více než 140 rodinných domů napříč celou Českou republikou.

NAHORU